Република Србија
Апелациони суд у Београду
Court of Appeal in Belgrade
Српски ћирилица Srpski latinica English

Архива

24.10.2019 године

 10:00  Кж1 715/2019 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Нада Зец
 окривљени  Грони Един

 

 10:00  Кж1 935/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Ђорђевић Горан и др.

 

 10:30  Кж1 669/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Синг Џагџит и др.

 


23.10.2019 године

 09:30  Кж1 829/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Родић Игор

 

 10:30  Кж1 669/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Синг Џагџит и др.

 

 10:30  Кж1 984/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Наневић Ђорђе

 

 12:30  Кж1 966/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Симић Сава

 


22.10.2019 године

 10:00  Кж1 889/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Петковић Андреја

 

 10:00  Кж1 447/2019 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Растко Поповић
 окривљени  Поштин Драган

 

 10:00  Кж1 534/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Веселиновић Дејан

 

 10:30  Кж1 951/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Малетић (Ран.Бојанић) Горан

 

 11:00  Кж1 968/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Новаковић Душко

 

 11:30  Кж3 22/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Павлоски Здравко

 

 12:00  Кж1 987/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ковачевић Ненад

 

 12:00  Кж1 946/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Спасојевић Драган

 


21.10.2019 године

 09:30  Кж1 677/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Смиљанић Драган

 

 10:00  Кж1 761/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Кликовац Саша и др.

 

 10:00  Кж1 706/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Маринковић Бранислав и др.

 

 11:00  Кж1 999/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Јовановић Топлица

 

 11:00  Кж1 967/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Новаковић Снежана

 

 11:00  Кж1 954/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Анђелковић Александар и др.

 

 12:00  Кж1 937/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Јосимовић Владимир

 

 12:30  Кж1 767/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Милосављевић Ненад

 


18.10.2019 године

 11:00  Кж–По1–Кре 5/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Радивојевић Слободан

 


17.10.2019 године

 10:00  Кж1 608/2019 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ћирковић Никола

 

 10:45  Кж1 945/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Јовановић Владан

 

 11:00  Кж1 674/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Станисављевић Горан

 

 11:00  Кж1 971/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Питулић Младен

 

 11:00  Кж1 881/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Георге Дејан и др.

 

 11:30  Кж1 943/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Савић Милан и др.

 

 12:30  Кж1 903/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ђорђевић Владан

 

 13:00  Кж1 883/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Живанић Марко

 


16.10.2019 године

 10:00  Кж1 413/2019 (главни претрес)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Омер Хаџиомеровић
 окривљени  Бербатовић Иван

 

 10:00  Кж1 656/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Николић Сања

 

 10:00  Кж1 ПО1 14/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Перовић Ненад и др.

 

 12:00  Кж1 776/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Гавриловић Горан

 


15.10.2019 године

 10:00  Кж1 855/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Удовчић Марко

 

 10:00  Кж1 ПО1 14/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Перовић Ненад и др.

 

 10:00  Кж1 797/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Петровић Михаило

 

 11:00  Кж1 641/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Радивојев Влада и др.

 

 11:00  Кж1 593/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Веселиновић Драган и др.

 

 12:00  Кж1 921/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Милутиновић Златко

 

 13:30  Кж1 757/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Хаџић Дејан

 


14.10.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 14/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Перовић Ненад и др.

 

 10:00  Кж1 530/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Шипка Стефан и др.

 

 10:30  Кж1 820/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Пантић Иван и др.

 

 11:30  Кж1 840/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Станковић Радослав

 

 11:30  Кж1 721/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Колувија Дејан

 

 13:00  Кж1 ПО2 4/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ђурђевић Зоран

 

 13:00  Кж1 939/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Чоловић Марко

 


10.10.2019 године

 10:00  Кж1 551/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Живковић Бојан и др.

 

 11:00  Кж1 844/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Пејић Малиша

 

 12:00  Кж1 955/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Бањац Далибор

 

 12:30  Кж1 702/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Маринковић Славко

 

 13:00  Кж1 845/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Добрић Радослав

 


09.10.2019 године

 09:30  Кж1 295/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Маринковић Зоран и др.

 

 10:00  Кж1 740/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Саитовић Срђан и др.

 

 10:30  Кж1 948/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Симов Мирослав

 

 12:00  Кж1 819/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Самарџић Горан

 

 12:30  Кж1 677/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Смиљанић Драган

 

 13:00  Кж1 918/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Дудуковић Ненад

 

 13:00  Кж1 848/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Рашић Бранко

 


08.10.2019 године

 10:00  Кж1 891/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Радојичић Петар

 

 10:00  Кж1 884/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Брашанац Бојан

 

 10:00  Кж1 823/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Алитовски Симона

 

 10:30  Кж1 833/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Кубуровић Ненад

 

 11:00  Кж1 543/2019 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Мишић Белоица Дејан

 

 11:00  Кж1 762/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Мишић Душко и др.

 

 11:00  Кж1 655/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Дрнда Ведран

 

 12:00  Кж1 705/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Требињац Мирсад

 

 12:15  Кж1 895/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Бранковић Славко и др.

 

 12:30  Кж1 825/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Милутиновић Милорад

 


07.10.2019 године

 10:00  Кж1 802/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Андрејић Лазар и др.

 

 10:00  Кж1 947/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Димић Владимир

 

 10:00  Кж1 734/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Павловић Лука

 

 10:30  Кж1 766/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Ђоловић Марио

 

 10:45  Кж1 932/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Будровац Ненад

 

 11:00  Кж1 941/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Бегановић Марио

 

 11:00  Кж1 908/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Станојевић Чедомир

 

 11:00  Кж1 589/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Петровић Драган и др.

 

 11:30  Кж1 949/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Стонер Ран. Кидишевић Алекс

 

 12:00  Кж1 801/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Станојловић Дејан и др.

 

 12:00  Кж1 934/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Мемовић Ален

 

 12:30  Кж1 927/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Доватов Златко

 

 13:15  Кж1 907/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Ерић Горан

 

 13:30  Кж1 965/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Димитријевић Дејан

 


04.10.2019 године

 10:00  Кж1–По1–Спк 3/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Радовановић Зоран

 

 11:00  Кж–По1–Тои 4/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Стојчић Бојан и др.

 


03.10.2019 године

 10:00  Кж1 854/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Стојисављевић Звонко

 

 10:00  Кж1 ПО1 13/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Арифи Вадијет и др.

 

 10:00  Кж1 714/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Милетић Небојша

 

 10:00  Кж1 873/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Илић Живорад

 

 11:00  Кж1 861/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ћурчић Драган

 

 11:00  Кж1 893/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Антић Александар и др.

 

 11:30  Кж1 494/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Дивнић Небојша и др.

 

 12:00  Кж-Пои 7/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Самофалов Михаило

 

 12:00  Кж1 736/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Радовић Милош и др.

 

 13:00  Кж–По1–Кре 3/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Љубибратић Васа

 


02.10.2019 године

 10:00  Кж1 900/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Илић Цвијан и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 13/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Арифи Вадијет и др.

 

 12:00  Кж1 657/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Богавац Иван и др.

 

 13:00  Кж1 634/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Кордић Стефан

 


01.10.2019 године

 09:30  Кж1 929/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Кантар Драган и др.

 

 09:45  Кж1 909/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Поповић Мирко

 

 10:00  Кж1 447/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Поштин Драган

 

 10:00  Кж1 ПО1 13/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Арифи Вадијет и др.

 

 10:00  Кж1 534/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Веселиновић Дејан

 

 11:00  Кж1 826/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Лазиница Љиљана

 

 11:00  Кж1 555/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Барјактаревић Владан

 

 12:00  Кж1 765/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Балог Алберт и др.

 

 12:30  Кж1 747/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Милојевић Радиша

 

 13:00  Кж1–Спк 21/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Мићовић Милета

 

30.09.2019 године

 09:30  Кж1 867/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Милутиновић Лука

 

 10:00  Кж1 557/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Бошковић Вук и др.

 

 10:00  Кж1 650/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Радошевић Божидар

 

 10:45  Кж1 595/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Срдић Петар

 

 11:00  Кж1 749/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Гавриловић Игор

 

 11:45  Кж1 912/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ђилас Војислав

 

 12:00  Кж1 575/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Николић Сретен

 


27.09.2019 године

 11:30  Кж1 ПО1 20/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Лукић Мирзет

 


26.09.2019 године

 10:00  Кж1 691/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Величковић Ђорђе и др.

 

 10:00  Кж1 658/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Обрадовић Марко и др.

 

 10:00  Кж1 629/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Матић Бранислав

 

 10:00  Кж1 880/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Петровић Сава

 

 10:00  Кж1 737/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Крстић Никола и др.

 

 10:30  Кж1 785/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Рутаљ Дејан

 

 11:00  Кж1 770/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Савић Милош

 

 11:00  Кж1 804/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Илић Милош

 

 11:15  Кж1 725/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Милосављевић Саша

 

 12:00  Кж1 753/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Штрбац Орхидеја

 

 12:00  Кж1 649/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Пељевић Вељко и др.

 

 12:00  Кж1 812/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Новковић Никола

 

 12:00  Кж1 828/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Цвијовић Дејан

 

 12:00  Кж1 665/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јелесић Богдан и др.

 

 12:00  Кж1 648/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Вујић Данијел

 

 12:30  Кж-Пои 6/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Стевановић Александар

 

 13:00  Кж1 ПО2 4/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ђурђевић Зоран

 

 13:00  Кж1 718/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Спасојевић Јасмина

 


25.09.2019 године

 10:00  Кж1 413/2019 (главни претрес)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Омер Хаџиомеровић
 окривљени  Бербатовић Иван

 

 10:30  Кж1 831/2018 (главни претрес)
 судница  зграда Вишег суда у Београду-Посебно одељење
 председник већа  Драгољуб Албијанић
 окривљени  Милованов Петар

 

 11:00  Кж1 532/2018 (главни претрес)
 судница  16, други спрат
 председник већа  Мирјана Поповић
 окривљени  Мујовић Весeлин и др.

 

 12:30  Кж1 644/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Јанковић Никола

 


24.09.2019 године

 10:00  Кж1 683/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Здравковић Никола

 

 10:00  Кж1 764/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Драгутиновић Миљан и др.

 

 10:00  Кж1 473/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Стојадиновић Саша

 

 11:00  Кж1 682/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Новаковић Јована и др.

 

 11:00  Кж1 674/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Станисављевић Горан

 

 11:00  Кж1 902/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Матески Драган

 

 11:00  Кж1 284/2019 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Миленко Цвијовић
 окривљени  Вишацки Витомир

 

 11:30  Кж1 703/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Васић Драган и др.

 

 12:00  Кж1 742/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Мирковић Марко

 

 12:00  Кж1 659/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Тешић Бојан

 

 12:00  Кж1 579/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Сердар Андријана

 

 12:00  Кж1 613/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Тодоровић Милош

 

 13:00  Кж1 850/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Крстић Марко

 

 13:00  Кж1 810/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Пауновић Дејан

 

 13:00  Кж1 705/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Требињац Мирсад

 


23.09.2019 године

 09:30  Кж1 898/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Халић Андријано

 

 09:30  Кж1 646/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Баста Милорад и др.

 

 10:00  Кж1 614/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Стефановић Сергије

 

 10:00  Кж1 512/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Петровски Драган

 

 11:00  Кж1 698/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Митровић Лука

 

 11:00  Кж1 651/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ђумић Владимир и др.

 

 11:30  Кж1 799/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Милошевић Никола

 

 11:45  Кж1 814/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ђорђевић Радиша и др.

 

 12:00  Кж1 1010/2018 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Здравка Ђурђевић
 окривљени  Срећковић Саша

 

 12:00  Кж1 694/2019 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Оливера Анђелковић
 окривљени  Матић Драган и др.

 

 13:00  Кж1 800/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Митровић Милош

 


20.09.2019 године

 09:30  Кж1–По1–Спк 2/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Михаљица Жељко

 


19.09.2019 године

 10:00  Кж1 746/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Поповић Михаило

 

 10:00  Кж1 ПО1 10/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Танић Миле

 

 10:00  Кж1 695/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Алимпић Владимир и др.

 

 10:45  Кж1 726/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Чумић Небојша

 

 11:00  Кж1 641/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Радивојев Влада и др.

 

 12:00  Кж1 623/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Ђокић Горан

 

 12:00  Кж1 736/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Радовић Милош и др.

 

 13:00  Кж1 676/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Недељковић Мирослав

 


18.09.2019 године

 10:00  Кж–По1–Тои 1/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Стојановић Владимир и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 9/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Половина Андреј и др.

 

 10:00  Кж–По1–Кре 3/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Љубибратић Васа

 

 12:00  Кж1 760/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Јевтић Ненад и др.

 

 13:00  Кж1 831/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Милосављевић Мирко

 

 13:00  Кж1 670/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Бајрами Дамир

 

 14:00  Кж1 821/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Новаков Саша и др.

 


17.09.2019 године

 09:00  Кж–По1–Кре 4/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Јанковић Урош

 

 09:30  Кж1 464/2019 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Растко Поповић
 окривљени  Дјатлов Константин

 

 10:00  Кж1 626/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Крунић Аљоша и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 9/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Половина Андреј и др.

 

 10:00  Кж1 ПО3 13/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Јањић Марко

 

 11:00  Кж1 730/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Панџа Игор

 

 11:00  Кж1 543/2019 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Мишић Белоица Дејан

 

 11:30  Кж1 784/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Радованчев Синиша

 

 12:00  Кж1 710/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Мариновић Марко

 

 13:00  Кж1 809/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Степић Дарко

 


16.09.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 9/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Половина Андреј и др.

 

 11:00  Кж1 358/2018 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Здравка Ђурђевић
 окривљени  Башић Матија

 

 12:00  Кж1 773/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Стевановић Радован и др.

 

 12:30  Кж1 716/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ђурђевић Томислав

 


12.09.2019 године

 09:45  Кж1 711/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ђокић Властимир

 

 10:00  Кж1 627/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Пајић Јусо

 

 10:00  Кж–По1–Тои 4/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Стојчић Бојан и др.

 

 10:30  Кж1 662/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Чавић Данило

 

 11:00  Кж3 19/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Вранић Ратка

 

 11:00  Кж1 755/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јевтић Станимир

 

 11:30  Кж1 824/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Гудурић Лука

 

 11:55  Кж1 751/2019 (јавна седница)
 судница  
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Градојевић Урош и др.

 

 12:00  Кж1 694/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Матић Драган и др.

 

 12:00  Кж1 782/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Гоцић Марко

 

 12:00  Кж1 515/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Масловарић Марко

 

 12:30  Кж1 690/2019 (главни претрес)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Омер Хаџиомеровић
 окривљени  Стојков Матеја и др.

 


11.09.2019 године

 09:30  Кж1 604/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Николић Драган и др.

 

 10:00  Кж1 699/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Величковић Небојша и др.

 

 10:00  Кж1 44/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Илић Владислав и др.

 

 10:30  Кж1 615/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Leonardo Coduri Tiziano Antonello

 

 11:00  Кж1 295/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Маринковић Зоран и др.

 

 11:45  Кж1 707/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Којић Срећко

 

 12:00  Кж1 573/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Гаљуш Невруз

 

 12:30  Кж1 583/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Смољеновић Стефан

 

 13:00  Кж1 594/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Цимбаљевић Иван

 

 13:00  Кж1 624/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Пирковић Драгутин

 


10.09.2019 године

 10:00  Кж1 649/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Пељевић Вељко и др.

 

 10:00  Кж1 447/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Поштин Драган

 

 10:00  Кж1 44/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Илић Владислав и др.

 

 10:00  Кж1 420/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Максимовић Ивица и др.

 

 11:00  Кж1 771/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Рашковић Милош

 

 11:00  Кж1 685/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Башким Бериша

 

 11:00  Кж1 793/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Павловић Срђан

 

 11:00  Кж1 628/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Марић Срђан

 

 11:00  Кж1 704/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Ђорђевић Славко

 

 11:00  Кж1 458/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Ранкић Небојша

 

 11:30  Кж1 642/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Димитријевић Томислав и др.

 


09.09.2019 године

 09:00  Кж1 743/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Лукић Миодраг

 

 09:30  Кж1 862/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Димчић Ненад

 

 09:30  Кж1 570/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Марковић Душко

 

 10:00  Кж1 671/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Рмандић Војин

 

 11:00  Кж1 660/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Јанков Васа

 

 11:00  Кж1 693/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јовановић Никола

 

 11:30  Кж1 575/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Николић Сретен

 

 12:00  Кж1 849/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Ристић Данијела

 

 12:00  Кж1 796/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јованов Љиљана

 

 12:30  Кж1 562/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Мацура Душан

 


06.09.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 15/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Лазаревић Бранко и др.

 


05.09.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 15/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Лазаревић Бранко и др.

 

 11:00  Кж1 672/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Јовановић Владимир

 

 12:00  Кж1 665/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јелесић Богдан и др.

 


04.09.2019 године

 10:00  Кж1 687/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Поповић Јован

 

 10:30  Кж1 722/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Петровић Небојша

 

 11:00  Кж1 842/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Диљај Ђевад

 

 12:00  Кж1 617/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Зец Јан

 


03.09.2019 године

 11:00  Кж1 639/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Перић Владимир

 

 11:00  Кж1 535/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Живковић Сава

 

 12:00  Кж1 1229/2018 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Миленко Цвијовић
 окривљени  Јовановић Урош

 

 12:30  Кж1 620/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Секуловић Срђан

 


02.09.2019 године

 10:00  Кж1 668/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Марковић Лука

 

 11:00  Кж1 635/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Вишић Раде

 

 11:00  Кж1 795/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Маринковић Дејан

 

 11:30  Кж1 720/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Стефановић Немања

 

 12:00  Кж1 636/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Анђелковић Александар

 

 12:00  Кж1 568/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Прибеља Жељко

 

 13:00  Кж1 654/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Крсмановић Владимир и др.

 


29.08.2019 године

 12:00  Кж1–Спк 18/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ненадовић Лука

 


28.08.2019 године

 11:00  Кж1 728/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Стојковић Ненад

 


30.07.2019 године

 10:00  Кж1 711/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ђокић Властимир

 

 10:30  Кж1 689/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Речковић Велимир и др.

 

 10:45  Кж1 690/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Стојков Матеја и др.

 

 11:00  Кж1 731/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Дивнић Сања и др.

 

 11:00  Кж1 686/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Милосављевић Владан

 

 11:10  Кж1 681/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Саитовић Срђан

 

 11:20  Кж1 680/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Будисалић Марија

 

 11:30  Кж1 684/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Мухамед Максут

 

 11:40  Кж1 679/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Томовић Дарко

 

 11:50  Кж1 713/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Сингер Карлос

 

 12:00  Кж1 712/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Марковић Милош

 

 12:15  Кж1 732/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Миљковић Душан

 

 12:30  Кж1 706/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Маринковић Бранислав и др.

 


16.07.2019 године

 10:00  Кж–По1–Пои 10/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Цвијовић Радосав и др.

 

 13:00  Кж1 354/2019 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Александар Вујичић
 окривљени  Суботић Милинко

 


11.07.2019 године

 10:00  Кж1 528/2019 (главни претрес)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Томић Душко

 

 10:00  Кж1 618/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Делић Владимир

 

 10:00  Кж1 569/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Ристић Небојша

 

 11:00  Кж1 619/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Вујадиновић Урош

 


10.07.2019 године

 10:00  Кж1 596/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Миливојевић Зоран

 

 11:00  Кж1 616/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Abser Kan Ahmadzai и др.

 

 12:00  Кж1 576/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Лазић Душан

 


09.07.2019 године

 09:30  Кж1 523/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Филиповић Мирјана

 

 10:00  Кж1 543/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Мишић Белоица Дејан

 

 10:00  Кж–По1–Пои 7/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Глишић Драган и др.

 

 12:30  Кж1 332/2019 (главни претрес)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Весна Петровић
 окривљени  Малешић Владимир

 


05.07.2019 године

 10:00  Кж3 7/2019 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јовановић Денис и др.

 


04.07.2019 године

 00:00  Кж-Пои 5/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Драгутиновић Миломир и др.

 

 10:00  Кж1 598/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ракић Ђорђе

 

 10:00  Кж1 420/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Максимовић Ивица и др.

 

 10:00  Кж1 456/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Зафиров Александар

 

 11:00  Кж1 606/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Марковић Марко и др.

 


03.07.2019 године

 10:00  Кж1 404/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Ђорђевић Дубравка и др.

 


02.07.2019 године

 10:00  Кж1 489/2019 (главни претрес)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Сретко Јанковић
 окривљени  Недељковић Драгољуб и др.

 

 10:00  Кж1 605/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Антић Слађана

 

 10:00  Кж1 404/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Ђорђевић Дубравка и др.

 

 10:00  Кж1 400/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Андрић Зоран

 

 11:00  Кж1 566/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Десивојевић Немања

 

 11:00  Кж1 578/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Пуцар Ђуро

 

 13:00  Кж1 585/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Златановић Срђан

 

 13:00  Кж1 452/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Филиповић Лука

 


01.07.2019 године

 10:00  Кж1 223/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Велимировић Србијанка и др.

 

 10:30  Кж1 1010/2018 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Здравка Ђурђевић
 окривљени  Срећковић Саша

 


28.06.2019 године

 10:00  Кж–По1–Пои 8/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Милић Дејан и др.

 

 11:00  Кж–По1–Пои 7/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Глишић Драган и др.

 

 12:00  Кж1 ПО1 12/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Исаиловић Драгутин

 


27.06.2019 године

 10:00  Кж1 544/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Трајковић Милан

 

 10:00  Кж1 540/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Зећири Денис

 

 10:00  Кж1 533/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Мисини Душан

 

 10:15  Кж1 581/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Ђорђевић Иван и др.

 

 11:00  Кж1 291/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Радовановић Славиша и др.

 

 11:00  Кж1 472/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Стефановић Зоран

 

 12:00  Кж1 561/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Цветковић Никола

 

 12:00  Кж1 590/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Секулић Милош

 

 12:00  Кж1 532/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Величковић Милош

 

 12:00  Кж1 541/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ивошевић Ирена

 

 12:30  Кж1 332/2019 (главни претрес)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Малешић Владимир

 

 12:40  Кж1 354/2019 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Суботић Милинко

 

 13:30  Кж1 226/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Богуновић Алекса и др.

 


26.06.2019 године

 09:30  Кж1 430/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Трипковић Ален

 

 10:00  Кж1 44/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Илић Владислав и др.

 

 10:30  Кж1 563/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Ивачковић Миодраг

 

 11:00  Кж1 484/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Јанковић Зоран

 

 12:00  Кж1 538/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Антонијевић Борис и др.

 

 13:00  Кж1 558/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Томић Југослав

 


25.06.2019 године

 09:30  Кж1 549/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Лазић Драгомир

 

 09:30  Кж1 447/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Поштин Драган

 

 10:00  Кж1 529/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Столић Филип

 

 10:00  Кж1 44/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Илић Владислав и др.

 

 10:00  Кж1 577/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Тинтор Ђулијан

 

 10:00  Кж1 169/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Ракоњац Марко

 

 10:40  Кж1 348/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Недељковић Стојанка

 

 11:00  Кж1 408/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Стаменковић Ненад

 

 11:00  Кж1 401/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Спасојевић Милош

 

 11:15  Кж1 553/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Марковић Владимир

 

 11:30  Кж1 556/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Стојановић Миодраг

 

 12:00  Кж1 670/2018 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Мартиновић Светозар

 


24.06.2019 године

 09:30  Кж1 99/2019 (главни претрес)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Раца Драган

 

 10:00  Кж1 475/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Алексић Бојан и др.

 

 10:00  Кж1 360/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јовановић Драган

 

 11:00  Кж1 469/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Мирковић Владимир

 

 11:30  Кж1 491/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Перић Никола

 

 12:00  Кж1 517/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Јовановић Кристијан и др.

 

 12:30  Кж1 548/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Јевтић Слободан

 

 13:00  Кж1 564/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Савић Срећко

 

 13:15  Кж1 584/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Кишмартон Данијел

 


21.06.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 8/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Крстић Драган и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 11/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ћурчић Милоје и др.

 

 12:30  Кж1–По1–Спк 1/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Станковић Ненад

 


20.06.2019 године

 10:00  Кж1 528/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Томић Душко

 

 10:00  Кж1 ПО1 8/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Крстић Драган и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 11/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ћурчић Милоје и др.

 

 10:00  Кж1 514/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Мекић Денис и др.

 

 11:00  Кж1 436/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Цвијетић Бојан и др.

 

 11:00  Кж1 377/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Петровић Саша и др.

 

 12:00  Кж1 532/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Величковић Милош

 


19.06.2019 године

 10:00  Кж1 210/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Словак Срђан

 

 10:00  Кж1 ПО1 11/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ћурчић Милоје и др.

 

 10:00  Кж3 7/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јовановић Денис и др.

 

 11:00  Кж3 16/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Петровић Александар

 

 11:00  Кж1 459/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Срећковић Вук и др.

 


18.06.2019 године

 09:30  Кж1 464/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Дјатлов Константин

 

 10:00  Кж1 511/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Савић Милош

 

 10:00  Кж1 ПО1 11/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ћурчић Милоје и др.

 

 10:00  Кж1 361/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Кликовац Милош

 

 11:00  Кж1 470/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Станковић Младен

 

 11:00  Кж1 284/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Вишацки Витомир

 

 11:00  Кж1 226/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Богуновић Алекса и др.

 

 12:00  Кж1 448/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Милошевић Златко

 

 12:00  Кж1 379/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Будимкић Сава и др.

 

 12:30  Кж1 505/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Станковић Милан

 


17.06.2019 године

 09:30  Кж1 559/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Савић Владимир

 

 10:00  Кж1 499/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Митић Бојан и др.

 

 11:00  Кж1 519/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Сарић Душан

 

 11:00  Кж1 506/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Теодосин Никола

 

 12:30  Кж1 508/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Бељић Новица

 


14.06.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 4/2019 (јавна седница)
 судница  Судница Централног затвора у Београду
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Улемек Милорад и др.

 


13.06.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 4/2019 (јавна седница)
 судница  Судница Централног затвора у Београду
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Улемек Милорад и др.

 

 12:30  Кж1 332/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Малешић Владимир

 

 13:00  Кж1 522/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Нешић Александар

 


12.06.2019 године

 11:00  Кж1 294/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Петровић Никола

 

 12:00  Кж1 462/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Вучевић Немања

 


11.06.2019 године

 09:30  Кж1 500/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ђурић Љубивоје

 

 10:00  Кж1 482/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Бурмаз Мирољуб и др.

 

 10:00  Кж1 285/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Ребрача Катарина и др.

 

 10:00  Кж1 479/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Чамџић Давор и др.

 

 10:30  Кж-Кре 9/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Cahit Celikam Murat

 

 11:00  Кж1 291/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Радовановић Славиша и др.

 

 12:30  Кж-Кре 13/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Бјелица Гаврило

 

 13:00  Кж1 345/2019 (главни претрес)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Весна Петровић
 окривљени  Павлоски Здравко

 


10.06.2019 године

 10:00  Кж1 285/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Ребрача Катарина и др.

 

 11:00  Кж1 429/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Матић Игор

 

 11:00  Кж1 513/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Видовић Стефан

 

 12:30  Кж1 392/2019 (главни претрес)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Миодраг Мајић
 окривљени  Чолаков Данијел

 


06.06.2019 године

 09:30  Кж1 384/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Дан Здравко и др.

 

 10:00  Кж1 487/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Павловић Милош

 

 10:00  Кж1 301/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јовановић Марко и др.

 

 10:00  Кж1 445/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ивановски Ненад и др.

 

 11:00  Кж1 408/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Стаменковић Ненад

 

 11:00  Кж1 469/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Мирковић Владимир

 

 11:30  Кж1 509/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Алимпић Душан и др.

 

 11:30  Кж1 491/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Перић Никола

 

 12:00  Кж–По1–Пои 9/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Стојановски Срђан и др.

 

 12:00  Кж1 471/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Павловић Марко

 

 12:00  Кж1 348/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Недељковић Стојанка

 

 12:30  Кж1 480/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Самарџић Жељко

 

 13:00  Кж1 ПО3 8/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Цакић Ненад

 


05.06.2019 године

 10:30  Кж1 1010/2018 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Здравка Ђурђевић
 окривљени  Срећковић Саша

 

 11:00  Кж1 390/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Павловић Гордана

 


04.06.2019 године

 09:30  Кж1 310/2019 (главни претрес)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Станисављевић Милан

 

 10:00  Кж1 454/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Васић Растко

 

 10:00  Кж1 226/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Богуновић Алекса и др.

 

 11:00  Кж1 470/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Станковић Младен

 

 11:00  Кж1 501/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Љубеновић Драган

 

 11:00  Кж1 1229/2018 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Миленко Цвијовић
 окривљени  Јовановић Урош

 

 12:00  Кж1 389/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Чоловић Марко

 

 12:00  Кж1 425/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Бунић Јелена и др.

 

 12:30  Кж1 367/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Сафи Закарије

 

 13:00  Кж1 354/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Суботић Милинко

 


03.06.2019 године

 11:00  Кж1 478/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Лазаревић Небојша

 

 11:00  Кж1 237/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Ђокић Стефан и др.

 

 12:00  Кж1 477/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Васовић Мирослав и др.

 

 12:00  Кж1 457/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Станковић Бојан

 

 12:30  Кж1 391/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Думитрашку Милан

 

 13:00  Кж1 498/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Младеновић Бојан

 


31.05.2019 године

 10:00  Кж-Тои 1/2017 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ускоковић Бранислав и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 3/2019 (главни претрес)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Кантар Славен и др.

 


30.05.2019 године

 10:00  Кж1 297/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Михајлоски Драган и др.

 

 10:00  Кж1 1227/2018 (главни претрес)
 судница  16, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Вулић Милош и др.

 

 10:00  Кж1 406/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ђемајли Насер

 

 12:00  Кж1 338/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Вараклић Саша

 

 12:00  Кж1 437/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Љубисављевић Драган

 

 12:00  Кж3 3/2019 (главни претрес)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Вучко Мирчић
 окривљени  Бојић Ненад

 


29.05.2019 године

 10:00  Кж1 ПО2 1/2019 (главни претрес)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Растко Поповић
 окривљени  Бајић Драган и др.

 

 10:00  Кж1 382/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Ђукић Миљан

 

 11:00  Кж1 287/2019 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Драгољуб Албијанић
 окривљени  Цветковић Михајло

 

 12:00  Кж1 422/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Пауновић Небојша

 

 12:30  Кж1 430/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Трипковић Ален

 

 13:15  Кж1 410/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Сандић Жељко

 


28.05.2019 године

 09:30  Кж1 330/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Славковски Горан и др.

 

 10:00  Кж1 468/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ракочевић Слободан

 

 10:15  Кж1 488/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Панчић Зоран

 

 10:30  Кж1 433/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Живановић Данијел

 

 11:30  Кж1 65/2019 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Митић Драган и др.

 

 12:00  Кж1 407/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Картело Марко

 

 12:30  Кж1 332/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Малешић Владимир

 


27.05.2019 године

 10:00  Кж1 ПО2 3/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Томић Ранка

 

 10:30  Кж1 460/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Пуреновић Никола и др.

 

 11:00  Кж1 337/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Коцић Зоран

 

 11:30  Кж1 451/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Рушид Кенан

 

 12:00  Кж1 441/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Видљиновић Драган

 

 12:30  Кж1 99/2019 (главни претрес)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Мирјана Поповић
 окривљени  Раца Драган

 


24.05.2019 године

 10:00  Кж-Тои 1/2017 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ускоковић Бранислав и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 5/2019 (јавна седница)
 судница  12, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Лојаница Раданко

 


23.05.2019 године

 10:00  Кж1 244/2019 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јанковић Ана и др.

 

 10:00  Кж1 185/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Глишић Андрија и др.

 

 11:00  Кж1 291/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Радовановић Славиша и др.

 

 11:00  Кж1 424/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Коларић Иван

 

 12:00  Кж1 393/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Манић Катарина

 

 12:00  Кж1 207/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Мијатовић Александар

 

 12:30  Кж1 367/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Сафи Закарије

 


22.05.2019 године

 10:00  Кж1 347/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Стојадиновић Радован

 

 12:00  Кж1 349/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Османи Горан и др.

 


21.05.2019 године

 09:30  Кж1 351/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Пртаин Зорица

 

 10:00  Кж1 ПО3 7/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Костески Марко

 

 10:00  Кж1 241/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Тирнанић Драган

 

 10:00  Кж1 428/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Кокановић Милоје

 

 11:00  Кж1 233/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Шобот Жељко

 

 11:00  Кж1 385/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Смиљковић Дејан

 

 11:00  Кж1 227/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Илић Милош

 

 11:30  Кж1 352/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Вукша Александра и др.

 

 12:00  Кж1 412/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Томић Игор и др.

 

 12:00  Кж1 394/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Делибашић Михаило и др.

 

 12:00  Кж1 25/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Јестровић Страхиња и др.

 

 12:00  Кж1 362/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Јанковић Милан

 

 12:30  Кж1 369/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Ећимовић Душан

 

 13:00  Кж1 432/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Думитру Дејан

 

 13:00  Кж1 431/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Николић Милан

 


20.05.2019 године

 10:00  Кж1 222/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Трбојевић Радислав и др.

 

 10:30  Кж1 444/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Илић Миленко

 

 11:00  Кж1 397/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Анђелковић Јелена и др.

 

 12:00  Кж1 287/2019 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Драгољуб Албијанић
 окривљени  Цветковић Михајло

 


17.05.2019 године

 10:00  Кж1 256/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Јокић Ранко и др.

 


16.05.2019 године

 10:00  Кж1 206/2019 (јавна седница)
 судница  16, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Марковић Дејан и др.

 

 12:00  Кж1 398/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Трајковић Саша

 


15.05.2019 године

 10:00  Кж1 364/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Марковић Марко

 

 12:30  Кж1 371/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Игњац Денис и др.

 


14.05.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 7/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Кадриа Џељаља и др.

 

 10:30  Кж1 339/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Милановић Немања

 

 11:00  Кж1 208/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Крстић Урош

 

 12:00  Кж1 670/2018 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Миленко Цвијовић
 окривљени  Мартиновић Светозар

 


13.05.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 7/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Кадриа Џељаља и др.

 

 11:00  Кж1 357/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Обрадовић Зоран и др.

 

 12:00  Кж1 376/2019 (јавна седница)
 судница  Кабинет
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Дангубић Мирјана

 


10.05.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 6/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Шимшић Рајко и др.

 


09.05.2019 године

 10:00  Кж1 359/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Јефтић Марко

 

 10:00  Кж1 334/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Грујић Дијана

 

 10:00  Кж1 ПО1 6/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Шимшић Рајко и др.

 

 10:00  Кж1 264/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Живковић Сава

 

 11:00  Кж1 374/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Цоли Денис

 

 11:00  Кж1 280/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Попов Драган

 

 12:00  Кж1 342/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Чкоњевић Игор и др.

 


08.05.2019 године

 10:00  Кж1 326/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Новаковић Момир

 

 10:00  Кж–По1–Пои 6/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ђорђевић Милун и др.

 

 11:00  Кж1 380/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Барјактаровић Александар

 

 12:00  Кж1 363/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Матески Драган

 

 12:30  Кж1 356/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Марковић Борислав

 


07.05.2019 године

 10:00  Кж1 997/2018 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Растко Поповић
 окривљени  Ристановић Радомир

 

 11:00  Кж1 160/2019 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Александар Вујичић
 окривљени  Милошевић Ђорђе и др.

 

 11:30  Кж1 333/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Миловановић Марко

 

 13:00  Кж1 257/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Новокмет Миленко

 

 13:00  Кж1 1235/2018 (главни претрес)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Весна Петровић
 окривљени  Филиповић Иван

 


06.05.2019 године

 10:00  Кж1 383/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Јовановић Драгана

 

 10:30  Кж1 365/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Маринковић Драгиша

 

 12:00  Кж1 328/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Јовановић Вук

 

 12:30  Кж1 336/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Чикош Слободан

 


25.04.2019 године

 10:00  Кж1 292/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Јереминов Срђан

 

 10:00  Кж1 324/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Петровић Синиша

 

 11:00  Кж1 271/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Костић Љубомир и др.

 

 12:00  Кж1 293/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Sahin Nurettin

 

 12:00  Кж1–Спк 12/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јовановић Бојан

 

 12:00  Кж3 3/2019 (главни претрес)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Вучко Мирчић
 окривљени  Бојић Ненад

 

 12:30  Кж-Пои 4/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Митић Милорад и др.

 

 12:30  Кж1 ПО3 4/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Станковић Горан

 


24.04.2019 године

 10:00  Кж1 229/2019 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Драгољуб Албијанић
 окривљени  Милатовић Страхиња

 

 10:00  Кж1 ПО1 3/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Кантар Славен и др.

 

 10:00  Кж–По1–Тои 2/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Буструц Горан и др.

 

 11:00  Кж1 287/2019 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Драгољуб Албијанић
 окривљени  Цветковић Михајло

 

 12:00  Кж1 288/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Меденица Ненад

 

 12:00  Кж–По1–Кре 2/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Љубибратић Васа

 

 13:00  Кж1 350/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Јадранин Дарко

 


23.04.2019 године

 09:30  Кж1 373/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Варга Александар и др.

 

 10:00  Кж-Пои 9/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Јокић Марко и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 3/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Кантар Славен и др.

 

 10:00  Кж1 1207/2018 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Драган Ћесаровић
 окривљени  Лазаревић Лидија

 

 12:00  Кж1 186/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Барби Драган и др.

 


22.04.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 3/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Кантар Славен и др.

 

 10:00  Кж1 244/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јанковић Ана и др.

 


 

18.04.2019 године

 10:00  Кж1 256/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Јокић Ранко и др.

 

 10:00  Кж1 147/2019 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Јовичић Милорад

 

 11:00  Кж1 233/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Шобот Жељко

 

 11:00  Кж1 289/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ђорђевић Марко

 

 11:00  Кж1 247/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Лукић Дејан и др.

 

 12:30  Кж1 272/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Насер Бајрам и др.

 


17.04.2019 године

 09:30  Кж1 260/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Максимовић Виктор и др.

 

 10:00  Кж1 286/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Дејановић Милорад

 

 10:00  Кж1 210/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Словак Срђан

 

 10:00  Кж1 ПО1 27/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Росић Драган и др.

 

 10:00  Кж1 1204/2018 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Кнежевић Стеван

 

 11:00  Кж1 251/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Ђукнић Дејан и др.

 

 11:00  Кж1 238/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Марковић Филип и др.

 

 12:00  Кж1 250/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Маринковић Радић и др.

 


16.04.2019 године

 10:00  Кж1 243/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Проданић Душан и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 27/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Росић Драган и др.

 

 10:00  Кж1 310/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Станисављевић Милан

 

 10:00  Кж1 758/2018 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Драган Ћесаровић
 окривљени  Вранић Ратка

 

 11:00  Кж1 299/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Костић Душан

 

 11:00  Кж2 299/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Петровић Саша

 

 12:00  Кж1 144/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Бановић Светомир

 

 12:00  Кж1 235/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Латиновић Игор

 

 12:00  Кж1 1138/2018 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Миленко Цвијовић
 окривљени  Радуловић Стефан

 

 12:30  Кж1 319/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Стевановић Милош

 

 12:30  Кж1 314/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Атанацковић Бојан

 


15.04.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 27/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Росић Драган и др.

 

 10:00  Кж1 34/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Пожега Теодора

 

 11:00  Кж1 280/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Попов Драган

 

 11:30  Кж1 831/2018 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Драгољуб Албијанић
 окривљени  Милованов Петар

 

 13:00  Кж1–Спк 10/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Ђаковић Ђорђе

 


05.04.2019 године

 10:00  Кж1 ПО2 1/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Бајић Драган и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 26/2018 (главни претрес)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Шубаревић Владан и др.

 


04.04.2019 године

 10:00  Кж1 124/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Стојановић Александар

 

 10:00  Кж1 ПО2 1/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Бајић Драган и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 2/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Мирковић Средоје

 

 10:00  Кж1 104/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Милићевић Марко и др.

 

 10:00  Кж1 184/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Јовановић Бојан

 

 11:00  Кж1 144/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Бановић Светомир

 

 11:00  Кж1 204/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Трифуновић Александар

 

 12:00  Кж1 302/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Анђелковић Далибор

 

 12:30  Кж1 1235/2018 (главни претрес)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Весна Петровић
 окривљени  Филиповић Иван

 


03.04.2019 године

 10:00  Кж1 ПО2 1/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Бајић Драган и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 2/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Мирковић Средоје

 

 11:00  Кж1 40/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Борјоли Данијел и др.

 

 11:00  Кж1 276/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Саитовић Далибор

 


02.04.2019 године

 10:00  Кж1 242/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Вукелић Милан и др.

 

 11:00  Кж1 143/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ћирић Ненад

 

 11:00  Кж1 232/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Антић Александар и др.

 

 11:00  Кж1 149/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Спасић Војкан

 

 12:00  Кж-Кре 6/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Mumir Almeziab

 

 12:00  Кж1 235/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Латиновић Игор

 

 12:00  Кж1 18/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Миловановић Зоран

 

 12:30  Кж1 157/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Филиповић Александар

 


01.04.2019 године

 10:00  Кж1 286/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Дејановић Милорад

 

 10:00  Кж1 253/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Матић Живомир

 

 10:00  Кж1 165/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Угљеш Марјан

 

 11:00  Кж1 146/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Павловић Александар

 

 12:30  Кж1 706/2017 (главни претрес)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Михајловић Александар

 


29.03.2019 године

 10:00  Кж3 3/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Бојић Ненад

 

 10:00  Кж1 ПО1 1/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Увачек Михајло

 

 11:00  Кж3 8/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Илибашић Велимир и др.

 


28.03.2019 године

 09:30  Кж1 231/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Вучићевић Владимир

 

 10:00  Кж1 179/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Насер Мухарем

 

 10:00  Кж1 175/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Милчић Миладин и др.

 

 10:00  Кж1 1227/2018 (јавна седница)
 судница  16, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Вулић Милош и др.

 

 10:00  Кж1 254/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Гајић Татјана

 

 11:00  Кж1 261/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Крстовић Рајко

 

 11:00  Кж1 105/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Кујунџић Вељко

 

 11:00  Кж1 213/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Кабадаић Марио и др.

 

 12:30  Кж1 193/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Петровић Војислав

 


27.03.2019 године

 10:00  Кж1 229/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Милатовић Страхиња

 

 10:00  Кж–По1–Пои 6/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ђорђевић Милун и др.

 

 11:15  Кж1 1163/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Петрушић Славко

 


26.03.2019 године

 09:30  Кж1 117/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Јовановић Стефан

 

 09:30  Кж1 191/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Марковић Страхиња и др.

 

 10:00  Кж1 ПО3 3/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Вукић Горан

 

 10:00  Кж-Пои 9/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Јокић Марко и др.

 

 11:00  Кж1 192/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Несторовић Милош и др.

 

 11:00  Кж1 670/2018 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Миленко Цвијовић
 окривљени  Мартиновић Светозар

 


25.03.2019 године

 11:00  Кж1 177/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Мијатовић Александар

 

 11:30  Кж1 182/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Михаиловић Урош

 

 12:00  Кж1 1010/2018 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Здравка Ђурђевић
 окривљени  Срећковић Саша

 

 12:00  Кж1 224/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Гоцић Марко

 


21.03.2019 године

 09:30  Кж1 197/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ћирић Владимир

 

 11:00  Кж1 1152/2018 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Нада Зец
 окривљени  Ранковић Владимир

 

 12:00  Кж1 205/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Петровић Дејан

 

 12:00  Кж1 1207/2018 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Драган Ћесаровић
 окривљени  Лазаревић Лидија

 

 12:30  Кж1 95/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Станковић Дејан

 


20.03.2019 године

 09:30  Кж1 1166/2018 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Милић Младен

 

 10:00  Кж1 20/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Прванов Иван

 

 11:00  Кж1 188/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Миљковић Драган

 

 11:00  Кж1 98/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Петковић Андреја

 

 11:00  Кж3 22/2018 (главни претрес)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Вучко Мирчић
 окривљени  Красић Милан

 

 11:30  Кж1 171/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Крдуљ Маја

 


19.03.2019 године

 09:30  Кж1 155/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Мачар Владимир и др.

 

 10:00  Кж1 73/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Конатар Зоран

 

 11:00  Кж1 45/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Марковић Вук и др.

 

 11:00  Кж1 74/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Дервишај Хазиз

 

 11:30  Кж1 1014/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Вујошевић Стефан

 

 12:00  Кж1 240/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Поповић Јован

 

 12:00  Кж1 160/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Милошевић Ђорђе и др.

 

 12:00  Кж1 57/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Арсић Дарко и др.

 

 12:30  Кж1 79/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Јанковић Иван и др.

 

 13:00  Кж1 196/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Драгаш Драгана

 


18.03.2019 године

 09:30  Кж1 198/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Џефери Ненад

 

 10:00  Кж1 190/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Савић Стефан

 

 10:00  Кж1 1190/2018 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Стевановић Сања и др.

 

 10:30  Кж1 217/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Чегар Бранко

 

 11:00  Кж1 84/2019 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Нада Зец
 окривљени  Асталош Андреја

 

 12:00  Кж1 183/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ђекић Лука

 

 12:30  Кж1 199/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Стајковић Жељко

 


15.03.2019 године

 10:00  Кж3 33/2018 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ранковић Александар

 

 11:00  Кж3 37/2018 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Станчуљ Борислав

 


14.03.2019 године

 10:00  Кж1 702/2018 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Кнежевић Дејан и др.

 

 10:00  Кж1 117/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Јовановић Стефан

 

 10:00  Кж1 1140/2017 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јовановић Станислав и др.

 

 11:00  Кж1 96/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Ковач Александар

 

 12:00  Кж1 181/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Шарац Александар

 

 12:00  Кж1 139/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Михаиловић Војкан

 

 12:00  Кж1 1228/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Симоновић Драган

 

 12:15  Кж1 1214/2018 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Мишић Петар

 

 12:30  Кж1 176/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Зуман Милош

 

 12:30  Кж1 64/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Мемовић Ален

 


13.03.2019 године

 10:00  Кж1 211/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Стојановски Владимир

 

 10:00  Кж–По1–Пои 5/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Здравковић Бобан и др.

 

 12:00  Кж1 154/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Радосављевић Милун

 

 12:30  Кж1 49/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Илић Светолик

 


12.03.2019 године

 09:45  Кж1–Спк 6/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Бичанин Немања

 

 10:00  Кж1 83/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Поробић Драгиша и др.

 

 10:00  Кж1 134/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Шаљић Оскар

 

 11:00  Кж1 123/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Димитријевић Никола и др.

 

 11:00  Кж-Пои 2/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Митић Лидија и др.

 

 11:00  Кж1 1162/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Маринковић Владимир

 

 11:00  Кж1 1138/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Радуловић Стефан

 

 11:30  Кж1 180/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Митић Никола

 

 12:00  Кж1 201/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Пућоли Нусрет

 

 12:00  Кж1 118/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Ћираковић Биљана

 

 12:15  Кж1 220/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Радосављев Петар

 

 12:30  Кж1 1142/2018 (главни претрес)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Весна Петровић
 окривљени  Ковачевић Видак

 

 13:00  Кж1 142/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Стевић Влада

 

 13:00  Кж1 162/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Томић Војислав

 

 13:00  Кж1 1163/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Петрушић Славко

 


11.03.2019 године

 10:00  Кж1 150/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Јелисавчић Весна

 

 11:00  Кж1 152/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Шћопу Петар

 

 11:00  Кж1 10/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Славковић Милош

 

 12:00  Кж1 85/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Милеуснић Влада

 

 12:30  Кж1 200/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Димитријевић Слободан

 


08.03.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 20/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Бубало Предраг и др.

 


07.03.2019 године

 10:00  Кж1 101/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Лубурић Ненад

 

 10:00  Кж1 ПО1 20/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Бубало Предраг и др.

 


06.03.2019 године

 09:30  Кж1 140/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Стевановић Ђорђе

 

 10:00  Кж1 40/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Борјоли Данијел и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 20/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Бубало Предраг и др.

 

 11:00  Кж1 125/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Јанковић Саша

 

 12:00  Кж1 131/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Живковић Синиша

 

 12:30  Кж1 141/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Димитријевић Игор

 

 13:00  Кж1 68/2019 (главни претрес)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Петровић Синиша

 


05.03.2019 године

 10:00  Кж1 1037/2018 (главни претрес)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Сретко Јанковић
 окривљени  Копривица Његош

 

 10:00  Кж1 ПО1 20/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Бубало Предраг и др.

 

 10:00  Кж1 1159/2018 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  
 окривљени  Станојевић Бранко

 

 11:00  Кж1 33/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Агбаба Немања

 

 11:00  Кж1 1175/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Лаловић Владимир

 


04.03.2019 године

 09:30  Кж1 1146/2018 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Пешић Дарко и др.

 

 10:00  Кж1 1179/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Пардањац Борислав

 

 10:00  Кж1 ПО1 20/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Бубало Предраг и др.

 

 12:30  Кж1 121/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Живковић Сава

 


01.03.2019 године

 10:00  Кж3 32/2018 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Супуровић Драган

 

 12:00  Кж3 22/2018 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Красић Милан

 


28.02.2019 године

 09:30  Кж1–Спк 6/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Бичанин Немања

 

 10:00  Кж1 500/2018 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Јевтић Драгољуб

 

 10:00  Кж1 1082/2018 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ивановић Богомир и др.

 

 10:00  Кж1 1106/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Кнежевић Живка и др.

 

 11:00  Кж1 1216/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Почуча Петар

 

 11:00  Кж1 35/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Дабижљевић Владимир и др.

 

 11:00  Кж1 78/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Чавић Бранко

 

 11:30  Кж1 135/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Бајић Петар и др.

 

 12:00  Кж1 67/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Калезић Младен и др.

 

 12:00  Кж1 127/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Камбер Дејан

 

 12:00  Кж1 1228/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Симоновић Драган

 

 12:30  Кж1 1210/2018 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ћурчић Драган и др.

 

 12:30  Кж1 25/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Јестровић Страхиња и др.

 


27.02.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 17/2018 (главни претрес)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Сретко Јанковић
 окривљени  Милићевић Дејан и др.

 

 11:00  Кж1 49/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Илић Светолик

 

 12:00  Кж1 1010/2018 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Здравка Ђурђевић
 окривљени  Срећковић Саша

 

 12:30  Кж1 99/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Раца Драган

 


26.02.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 17/2018 (главни претрес)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Сретко Јанковић
 окривљени  Милићевић Дејан и др.

 

 10:00  Кж1 1136/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Зарић Јасмина

 

 10:30  Кж1 103/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Јовановић Душан

 

 11:00  Кж1 51/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Барнак Михал

 

 11:00  Кж1 1229/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Јовановић Урош

 


25.02.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 17/2018 (главни претрес)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Сретко Јанковић
 окривљени  Милићевић Дејан и др.

 

 10:30  Кж1 1139/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Пурић Славиша и др.

 

 12:00  Кж1 58/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Даља Мирел

 

 12:30  Кж1 48/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Станојевић Љубиша

 

 13:00  Кж1 110/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Игњатовић Ненад

 

 13:15  Кж1–Спк 5/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Раденовић Горан

 


22.02.2019 године

 10:00  Кж–По1–Пои 4/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Стојановски Срђан и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 24/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Радојчин Зоран и др.

 

 10:30  Кж-Кре 5/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Керекеш Штефан

 


21.02.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 24/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Радојчин Зоран и др.

 

 11:00  Кж1 1071/2018 (главни претрес)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Вучко Мирчић
 окривљени  Вујичић Вања и др.

 

 12:30  Кж1 1235/2018 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Филиповић Иван

 


20.02.2019 године

 10:00  Кж–По2–Кре 1/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Букарица Радислав

 

 10:00  Кж1 1230/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Беливук Вељко и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 24/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Радојчин Зоран и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 21/2018 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ђорђевић Миодраг и др.

 

 13:00  Кж1 59/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Malkhaz Bagatelia и др.

 

 13:00  Кж1 111/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Ерић Горан

 


19.02.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 21/2018 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ђорђевић Миодраг и др.

 

 11:00  Кж1 1215/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Стевковић Горан и др.

 

 11:00  Кж1 1/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Милојевић Милош

 

 12:00  Кж1 1199/2018 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Александар Вујичић
 окривљени  Корица Андреја

 

 12:00  Кж1 88/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Блажић Предраг

 

 12:30  Кж1 122/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Јакић Ненад

 

 13:00  Кж1 9/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Милојковић Гоган и др.

 


18.02.2019 године

 09:30  Кж1 113/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Ивановић Драган

 

 10:00  Кж1 61/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Крачун Виктор

 

 10:00  Кж1 ПО1 21/2018 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ђорђевић Миодраг и др.

 

 10:30  Кж1 1179/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Пардањац Борислав

 

 11:30  Кж1 621/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Дидић Дејан и др.

 

 12:00  Кж1 72/2019 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Оливера Анђелковић
 окривљени  Петров Дејан

 


14.02.2019 године

 10:00  Кж-Тои 1/2017 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ускоковић Бранислав и др.

 

 11:00  Кж1 1162/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Маринковић Владимир

 

 11:00  Кж1 71/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Цимерман Небојша

 

 11:00  Кж1 24/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Гроздановић Топлица

 

 11:30  Кж1 43/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Величковић Дејан

 

 12:30  Кж1 1214/2018 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Мишић Петар

 

 13:00  Кж1 68/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Петровић Синиша

 


13.02.2019 године

 10:00  Кж1 89/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Ерчић Марко

 

 10:00  Кж–По1–Пои 1/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Спасић Игор и др.

 

 12:00  Кж3 1/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ракита Александар

 

 12:00  Кж1 1233/2018 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Гордана Петковић
 окривљени  Дујаковић Милан

 

 12:30  Кж1 668/2018 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Јовановић Милош

 


12.02.2019 године

 10:00  Кж1 69/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Величковић Небојша и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 23/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Радоњић Жарко и др.

 

 11:00  Кж1 500/2018 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Јевтић Драгољуб

 

 11:00  Кж1 1208/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Тулимировић Владан

 

 12:00  Кж–По1–Пои 2/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Перић Златко и др.

 

 12:00  Кж1 1036/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Сеферовић Срђан и др.

 


11.02.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 23/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Радоњић Жарко и др.

 

 10:00  Кж1 1170/2018 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Павловић Александар

 

 10:30  Кж1 1210/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Ћурчић Драган и др.

 


08.02.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 23/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Радоњић Жарко и др.

 

 10:00  Кж3 25/2018 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Кишмартон Данијел

 


07.02.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 23/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Радоњић Жарко и др.

 

 10:00  Кж1 1151/2018 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ђорђевић Стефан

 

 11:00  Кж1 1152/2018 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Нада Зец
 окривљени  Ранковић Владимир

 

 12:00  Кж1 9/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Милојковић Гоган и др.

 

 12:00  Кж1 16/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Богдановић Василије

 


06.02.2019 године

 10:00  Кж1 621/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Дидић Дејан и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 23/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Радоњић Жарко и др.

 

 12:00  Кж1 1231/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Станимировић Зоран

 


05.02.2019 године

 10:00  Кж1 1241/2018 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Матић Драган и др.

 

 10:00  Кж1 27/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Миленковић Дејан

 

 10:00  Кж1 ПО1 23/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Радоњић Жарко и др.

 

 11:00  Кж1 1092/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Адамовић Давор и др.

 

 11:30  Кж1 1143/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Андријевић Нежан

 

 12:00  Кж1 1237/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Дугић Ивица

 

 13:00  Кж1 1137/2018 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Александар Вујичић
 окривљени  Инђић Златко

 


04.02.2019 године

 10:00  Кж-Пои 1/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Митић Лидија

 

 10:00  Кж1 ПО1 23/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Радоњић Жарко и др.

 

 10:00  Кж1 1061/2018 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Станојевић Марко

 

 11:00  Кж1 41/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Словак Срђан

 

 12:00  Кж1 1226/2018 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јовић Александар

 


01.02.2019 године

 10:00  Кж3 ПО2 1/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Богдановић Дамир и др.

 


31.01.2019 године

 10:00  Кж1 12/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Николић Маринко и др.

 

 10:00  Кж3 ПО2 1/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Богдановић Дамир и др.

 

 11:30  Кж1 31/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Краснићи Исљам

 


30.01.2019 године

 10:00  Кж1 1178/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Пеић Обрад и др.

 

 10:00  Кж–По1–Тои 3/2018 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Пулетић Тодор

 

 11:00  Кж1 1219/2018 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Кукић Лаза и др.

 

 12:00  Кж1 1179/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Пардањац Борислав

 

 12:00  Кж1 29/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Додић Боривоје

 

 13:00  Кж1 1233/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Дујаковић Милан

 

 13:30  Кж1 3/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Матијашевић Златан

 

 14:00  Кж1 22/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Гађански Срђан

 


29.01.2019 године

 09:30  Кж1 1238/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Рајовић Вук Владимир

 

 09:30  Кж1 970/2018 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Глишић Станоје и др.

 

 10:00  Кж1 1130/2018 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ђенисов Горан

 

 10:00  Кж1 1154/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Рикић Бојан

 

 11:00  Кж1 1037/2018 (главни претрес)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Сретко Јанковић
 окривљени  Копривица Његош

 

 11:00  Кж1 1125/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Ђурић Милош и др.

 

 11:00  Кж1 1160/2018 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Секулић Немања

 

 11:00  Кж1 1036/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Сеферовић Срђан и др.

 

 13:00  Кж1 28/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Ристић Никола

 


28.01.2019 године

 09:30  Кж1 358/2018 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Здравка Ђурђевић
 окривљени  Башић Матија

 

 09:30  Кж1 970/2018 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Глишић Станоје и др.

 

 09:30  Кж1 825/2018 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Бољевић Ђорђе и др.

 

 10:00  Кж1 1082/2018 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ивановић Богомир и др.

 

 11:00  Кж1 1109/2018 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Марковић Горан и др.

 

 12:00  Кж1 1191/2018 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Петровић Горан и др.

 

 12:30  Кж1 1218/2018 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Лукић Душан

 


25.01.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 26/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Шубаревић Владан и др.

 


24.01.2019 године

 09:30  Кж1 32/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Попадић Петар

 

 09:45  Кж1 1187/2018 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Радуновић Недељко

 

 10:00  Кж1 13/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ерсад Софра

 

 10:00  Кж1 ПО1 26/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Шубаревић Владан и др.

 


23.01.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 26/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Шубаревић Владан и др.

 

 11:00  Кж1 1185/2018 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Ракић Ђорђе

 

 12:00  Кж1 1010/2018 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Здравка Ђурђевић
 окривљени  Срећковић Саша

 


22.01.2019 године

 10:00  Кж1 1186/2018 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Божиновић Милан и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 14/2018 (главни претрес)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Вучко Мирчић
 окривљени  Пантелинац Рајко и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 26/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Шубаревић Владан и др.

 

 10:00  Кж1 758/2018 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Драган Ћесаровић
 окривљени  Вранић Ратка

 

 10:00  Кж1 1136/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Зарић Јасмина

 

 13:00  Кж1 1220/2018 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Антонијевић Сава

 


21.01.2019 године

 09:30  Кж1–Спк 22/2018 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Бештић Боривоје

 

 12:30  Кж1–Спк 28/2018 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Укић Данијел

 


18.01.2019 године

 

 10:00  Кж–По2–Кре 4/2018 (јавна седница)
 судница  8, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Букарица Радислав

 

 10:00  Кж1 ПО1 22/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Подбићанин Абид и др.

 


17.01.2019 године

 10:00  Кж1 1130/2018 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ђенисов Горан

 

 10:00  Кж1 1200/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Заклановић Лазар

 

 10:00  Кж1 ПО1 22/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Подбићанин Абид и др.

 

 11:00  Кж1 1080/2018 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Костић Лука

 

 11:00  Кж-Кре 1/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Arifovski Medjgjun

 

 11:00  Кж1 1171/2018 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Протић Миломир и др.

 

 12:00  Кж1 1002/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Мисини Ферди и др.

 


16.01.2019 године

 10:00  Кж2 ПО1 273/2018 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Станојевић Зоран

 

 10:00  Кж1 1178/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Пеић Обрад и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 22/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Подбићанин Абид и др.

 

 12:00  Кж1 1179/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Пардањац Борислав

 

 13:00  Кж1 1196/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Сремчевић Вита

 


15.01.2019 године

 10:00  Кж1 500/2018 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Јевтић Драгољуб

 

 10:00  Кж1 ПО1 22/2018 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Подбићанин Абид и др.

 

 10:00  Кж1 1202/2018 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Зорјани Северџан и др.

 

 10:00  Кж1 1065/2018 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Ристић Жељко

 

 10:30  Кж1 1221/2018 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Милутиновић Мирослав и др.

 

 10:30  Кж1 1014/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Вујошевић Стефан

 

 10:45  Кж1 1148/2018 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Конатар Владимир

 

 11:00  Кж1 670/2018 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Миленко Цвијовић
 окривљени  Мартиновић Светозар

 

 11:30  Кж1 1110/2018 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ђурашковић Мило и др.

 

 12:00  Кж1 952/2018 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Мартиновић Срђан и др.

 

 13:00  Кж1 1167/2018 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Трајковски Ненад

 


14.01.2019 године

 11:00  Кж1 1152/2018 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ранковић Владимир

 

 12:00  Кж1 1156/2018 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Драничек Ђорђевић Марко

 


 
Factum infectum fieri nequit – Учињено не може постати неучињено (Плаут)