Република Србија
Апелациони суд у Београду
Court of Appeal in Belgrade
Српски ћирилица Srpski latinica English

Архива

 

30.09.2019 године

 09:30  Кж1 867/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Милутиновић Лука

 

 10:00  Кж1 557/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Бошковић Вук и др.

 

 10:00  Кж1 650/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Радошевић Божидар

 

 10:45  Кж1 595/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Срдић Петар

 

 11:00  Кж1 749/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Гавриловић Игор

 

 11:45  Кж1 912/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ђилас Војислав

 

 12:00  Кж1 575/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Николић Сретен

 


27.09.2019 године

 11:30  Кж1 ПО1 20/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Лукић Мирзет

 


26.09.2019 године

 10:00  Кж1 691/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Величковић Ђорђе и др.

 

 10:00  Кж1 658/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Обрадовић Марко и др.

 

 10:00  Кж1 629/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Матић Бранислав

 

 10:00  Кж1 880/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Петровић Сава

 

 10:00  Кж1 737/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Крстић Никола и др.

 

 10:30  Кж1 785/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Рутаљ Дејан

 

 11:00  Кж1 770/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Савић Милош

 

 11:00  Кж1 804/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Илић Милош

 

 11:15  Кж1 725/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Милосављевић Саша

 

 12:00  Кж1 753/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Штрбац Орхидеја

 

 12:00  Кж1 649/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Пељевић Вељко и др.

 

 12:00  Кж1 812/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Новковић Никола

 

 12:00  Кж1 828/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Цвијовић Дејан

 

 12:00  Кж1 665/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јелесић Богдан и др.

 

 12:00  Кж1 648/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Вујић Данијел

 

 12:30  Кж-Пои 6/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Стевановић Александар

 

 13:00  Кж1 ПО2 4/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ђурђевић Зоран

 

 13:00  Кж1 718/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Спасојевић Јасмина

 


25.09.2019 године

 10:00  Кж1 413/2019 (главни претрес)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Омер Хаџиомеровић
 окривљени  Бербатовић Иван

 

 10:30  Кж1 831/2018 (главни претрес)
 судница  зграда Вишег суда у Београду-Посебно одељење
 председник већа  Драгољуб Албијанић
 окривљени  Милованов Петар

 

 11:00  Кж1 532/2018 (главни претрес)
 судница  16, други спрат
 председник већа  Мирјана Поповић
 окривљени  Мујовић Весeлин и др.

 

 12:30  Кж1 644/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Јанковић Никола

 


24.09.2019 године

 10:00  Кж1 683/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Здравковић Никола

 

 10:00  Кж1 764/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Драгутиновић Миљан и др.

 

 10:00  Кж1 473/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Стојадиновић Саша

 

 11:00  Кж1 682/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Новаковић Јована и др.

 

 11:00  Кж1 674/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Станисављевић Горан

 

 11:00  Кж1 902/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Матески Драган

 

 11:00  Кж1 284/2019 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Миленко Цвијовић
 окривљени  Вишацки Витомир

 

 11:30  Кж1 703/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Васић Драган и др.

 

 12:00  Кж1 742/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Мирковић Марко

 

 12:00  Кж1 659/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Тешић Бојан

 

 12:00  Кж1 579/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Сердар Андријана

 

 12:00  Кж1 613/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Тодоровић Милош

 

 13:00  Кж1 850/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Крстић Марко

 

 13:00  Кж1 810/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Пауновић Дејан

 

 13:00  Кж1 705/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Требињац Мирсад

 


23.09.2019 године

 09:30  Кж1 898/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Халић Андријано

 

 09:30  Кж1 646/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Баста Милорад и др.

 

 10:00  Кж1 614/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Стефановић Сергије

 

 10:00  Кж1 512/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Петровски Драган

 

 11:00  Кж1 698/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Митровић Лука

 

 11:00  Кж1 651/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ђумић Владимир и др.

 

 11:30  Кж1 799/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Милошевић Никола

 

 11:45  Кж1 814/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ђорђевић Радиша и др.

 

 12:00  Кж1 1010/2018 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Здравка Ђурђевић
 окривљени  Срећковић Саша

 

 12:00  Кж1 694/2019 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Оливера Анђелковић
 окривљени  Матић Драган и др.

 

 13:00  Кж1 800/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Митровић Милош

 


20.09.2019 године

 09:30  Кж1–По1–Спк 2/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Михаљица Жељко

 


19.09.2019 године

 10:00  Кж1 746/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Поповић Михаило

 

 10:00  Кж1 ПО1 10/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Танић Миле

 

 10:00  Кж1 695/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Алимпић Владимир и др.

 

 10:45  Кж1 726/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Чумић Небојша

 

 11:00  Кж1 641/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Радивојев Влада и др.

 

 12:00  Кж1 623/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Ђокић Горан

 

 12:00  Кж1 736/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Радовић Милош и др.

 

 13:00  Кж1 676/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Недељковић Мирослав

 


18.09.2019 године

 10:00  Кж–По1–Тои 1/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Стојановић Владимир и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 9/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Половина Андреј и др.

 

 10:00  Кж–По1–Кре 3/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Љубибратић Васа

 

 12:00  Кж1 760/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Јевтић Ненад и др.

 

 13:00  Кж1 831/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Милосављевић Мирко

 

 13:00  Кж1 670/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Бајрами Дамир

 

 14:00  Кж1 821/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Новаков Саша и др.

 


17.09.2019 године

 09:00  Кж–По1–Кре 4/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Јанковић Урош

 

 09:30  Кж1 464/2019 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Растко Поповић
 окривљени  Дјатлов Константин

 

 10:00  Кж1 626/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Крунић Аљоша и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 9/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Половина Андреј и др.

 

 10:00  Кж1 ПО3 13/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Јањић Марко

 

 11:00  Кж1 730/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Панџа Игор

 

 11:00  Кж1 543/2019 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Мишић Белоица Дејан

 

 11:30  Кж1 784/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Радованчев Синиша

 

 12:00  Кж1 710/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Мариновић Марко

 

 13:00  Кж1 809/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Степић Дарко

 


16.09.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 9/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Половина Андреј и др.

 

 11:00  Кж1 358/2018 (главни претрес)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Здравка Ђурђевић
 окривљени  Башић Матија

 

 12:00  Кж1 773/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Стевановић Радован и др.

 

 12:30  Кж1 716/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ђурђевић Томислав

 


12.09.2019 године

 09:45  Кж1 711/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ђокић Властимир

 

 10:00  Кж1 627/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Пајић Јусо

 

 10:00  Кж–По1–Тои 4/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Стојчић Бојан и др.

 

 10:30  Кж1 662/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Чавић Данило

 

 11:00  Кж3 19/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Вранић Ратка

 

 11:00  Кж1 755/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јевтић Станимир

 

 11:30  Кж1 824/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Гудурић Лука

 

 11:55  Кж1 751/2019 (јавна седница)
 судница  
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Градојевић Урош и др.

 

 12:00  Кж1 694/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Матић Драган и др.

 

 12:00  Кж1 782/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Гоцић Марко

 

 12:00  Кж1 515/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Масловарић Марко

 

 12:30  Кж1 690/2019 (главни претрес)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Омер Хаџиомеровић
 окривљени  Стојков Матеја и др.

 


11.09.2019 године

 09:30  Кж1 604/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Николић Драган и др.

 

 10:00  Кж1 699/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Величковић Небојша и др.

 

 10:00  Кж1 44/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Илић Владислав и др.

 

 10:30  Кж1 615/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Leonardo Coduri Tiziano Antonello

 

 11:00  Кж1 295/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Маринковић Зоран и др.

 

 11:45  Кж1 707/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Којић Срећко

 

 12:00  Кж1 573/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Гаљуш Невруз

 

 12:30  Кж1 583/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Смољеновић Стефан

 

 13:00  Кж1 594/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Цимбаљевић Иван

 

 13:00  Кж1 624/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Пирковић Драгутин

 


10.09.2019 године

 10:00  Кж1 649/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Пељевић Вељко и др.

 

 10:00  Кж1 447/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Поштин Драган

 

 10:00  Кж1 44/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Илић Владислав и др.

 

 10:00  Кж1 420/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Максимовић Ивица и др.

 

 11:00  Кж1 771/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Рашковић Милош

 

 11:00  Кж1 685/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Башким Бериша

 

 11:00  Кж1 793/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Павловић Срђан

 

 11:00  Кж1 628/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Марић Срђан

 

 11:00  Кж1 704/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Ђорђевић Славко

 

 11:00  Кж1 458/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Ранкић Небојша

 

 11:30  Кж1 642/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Димитријевић Томислав и др.

 


09.09.2019 године

 09:00  Кж1 743/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Лукић Миодраг

 

 09:30  Кж1 862/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Димчић Ненад

 

 09:30  Кж1 570/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Марковић Душко

 

 10:00  Кж1 671/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Рмандић Војин

 

 11:00  Кж1 660/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Јанков Васа

 

 11:00  Кж1 693/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јовановић Никола

 

 11:30  Кж1 575/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Николић Сретен

 

 12:00  Кж1 849/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Ристић Данијела

 

 12:00  Кж1 796/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јованов Љиљана

 

 12:30  Кж1 562/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Мацура Душан

 


06.09.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 15/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Лазаревић Бранко и др.

 


05.09.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 15/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Лазаревић Бранко и др.

 

 11:00  Кж1 672/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Јовановић Владимир

 

 12:00  Кж1 665/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Јелесић Богдан и др.

 


04.09.2019 године

 10:00  Кж1 687/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Поповић Јован

 

 10:30  Кж1 722/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Петровић Небојша

 

 11:00  Кж1 842/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Диљај Ђевад

 

 12:00  Кж1 617/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Зец Јан

 


03.09.2019 године

 11:00  Кж1 639/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Перић Владимир

 

 11:00  Кж1 535/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Живковић Сава

 

 12:00  Кж1 1229/2018 (главни претрес)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Миленко Цвијовић
 окривљени  Јовановић Урош

 

 12:30  Кж1 620/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Секуловић Срђан

 


02.09.2019 године

 10:00  Кж1 668/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Марковић Лука

 

 11:00  Кж1 635/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Вишић Раде

 

 11:00  Кж1 795/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Маринковић Дејан

 

 11:30  Кж1 720/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Стефановић Немања

 

 12:00  Кж1 636/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Анђелковић Александар

 

 12:00  Кж1 568/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Прибеља Жељко

 

 13:00  Кж1 654/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Крсмановић Владимир и др.

 


 
Factum infectum fieri nequit – Учињено не може постати неучињено (Плаут)